top of page

Nascholing Harvard University

  • Foto van schrijver: TCBA
    TCBA
  • 21 uur geleden
  • 1 minuten om te lezen

Het bijwonen van het Continuing Education-programma aan de Harvard University School of Dental Medicine was een bijzondere en inspirerende ervaring.


Tijdens dit programma presenteerden internationale topspecialisten de nieuwste ontwikkelingen in de implantologie. Onderwerpen waren onder andere de volledige digitale workflow (van diagnose tot eindresultaat), navigatie bij implantaatplaatsing, robot-geassisteerde chirurgie, virtuele articulatie en interdisciplinair samenwerken voor voorspelbare en duurzame behandelresultaten.


Ondanks een zware sneeuwstorm besloot Emily toch te reizen om deze unieke kans niet te missen. Het was een indrukwekkende en zeer waardevolle nascholing die bijdraagt aan de verdere kwaliteit van zorg voor onze patiënten.




 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven

Opmerkingen


bottom of page